Startup: Jedno slůvko mění vše?

Kde jsou ty doby, kdy někdo udělal projekt a hodnotil se projekt. Dnes je tomu jinak. Je projekt, o který se nikdo nezajímá, ale pokud se řekne, že je to zcela nový startup, který má skvělé vidiny do budoucna, pak se stane atrakcí, v hledáčku bloggerů, investorů a novinářů se stane velice zajímavým. Je to zvláštní, jak jedno slůvko změní úplně vše. Jakmile se ze začínajícího projektu stane začínající startup, šance získat investory je několikanásobná. Nebo je vše jinak a já se pletu.

To je možné, ale slyšeli jste už o nějakém projektu, který získal velké investice? Já slyšel jen o startupu. A majitelé sami tvrdili, že je to startup. Zajímalo by mě, jestli by takto uspěli s produktem. Z tohoto hlediska si myslím, že je lepší hledat projekty, protože ty mají několikanásobně menší cenu. A z projektů udělat startup. Možná to fungovat nebude, ale pokud má někdo peníze navíc a chtěl by to vyzkoušet, pak to může zkusit. Výsledek by mě opravdu zajímal. Co si myslíte vy, má slůvko Startup opravdu takovou moc, nebo by projekt získal stejné investice?

2 komentáře

  1. Azbe

    Áno, taktiež sa stotožňujem s Vaším názorom a je to pravda, že slovíčko startup ma neuveriteľnú moc. Treba to len vyskúšať a úspech bude zaručený.

    S pozdravom Azbe :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *